Profil firmy SANDROCK, s.r.o.

Společnost SANDROCK, s.r.o. je autorizovaným zástupcem mezinárodních výrobců drtičů a třídičů SANDVIK a ANACONDA pro Českou republiku a Slovensko. SANDROCK, s.r.o. dodává na český a slovenský trh širokou škálu mobilních a stacionárních drtičů, třídičů, haldovacích dopravníků, otěruvzdorných materiálů a třídících sít.

Společnost SANDROCK, s.r.o. byla založena v roce 2002 avšak know-how managementu sahá do roku 1992. Od svého počátku sídlí SANDROCK, s.r.o. v Nymburce, kde jsou nejen administrativní prostory, ale zejména servisní zázemí a sklad náhradních dílů.

SANDVIK SANDVIK je švédská společnost, jeden z největších světových výrobců drtičů a třídičů s historií více jak 150 let. Stabilní i mobilní drtiče a třídiče představují nejvyšší kvalitu, maximální produktivitu a spolehlivost. Drtiče a třídiče SANDVIK jsou známy zejména z těch nejnáročnějších provozů leaderů ve svém oboru.

ANACONDA ANACONDA je severoirský výrobce drtičů, třídičů a dopravníků. Vyniká jednoduchou a účinnou konstrukcí. Stroje jsou vhodné zejména pro recyklace stavebních a demoličních odpadů a přepravu materiálu.

Společnost SANDROCK, s.r.o.