česky slovensky
Společnost Sandrock je autorizovaným zástupcem
Sandvik Mining and Construction v oblasti drtící a třídící techniky
Sandvik pro Českou republiku a Slovensko.
Úvodní stránka | Certifikace | Drtiče a třídiče | Servis | Reference | Kontakt

Automatizace drtičů

Systém automatického ovládání řízení drtičů Sandvik umožňuje snadným způsobem změnit specifikovaný produkt (frakci), udržet konstantní velikost nastavení štěrbiny (tzv. CSS) a letmo zkontrolovat, jak drtič pracuje v daný moment. Schopnost uložení až 20 programů dává možnost obrazového přehledu činností, ukazuje hlavní parametry a předkládá uživateli širokou škálu informací pouhým dotzkem prstu. Systém má snadné připojení k systému vyšší úrovně a snadno se se používá.
Automatizace drtičů

Automatické nastavení regulace

Automatické nastavení regulace Sandvik ASRi je inteligentní systém nastavení regulace k snadné optimalizaci chodu drtiče, zvýšení produktivity a získání nejlépe možného tvaru zrna výsledného produktu. To umožňují různé programy výroby, které se specifikují, uloží a mohou být vybírány. Systém tím rovněž ochraňuje nežádoucí přetížení, minimalizuje prostoje a snižuje náklady. Jednoduchý systém ovládání dotykem na obrazovce (touch-screen) využívá jasné grafiky, což systém dělá snadným pro instalaci, komunikaci a činnost.
Více na Automatic setting regulation
Novinky
28. srpen 2015
Nový mobilní třídič SANDVIK QA335
Představujeme nový mobilní dvouplošný třídič SANDVIK QA335 s patentovaným systémem DOUBLESCREEN.
28. srpen 2015
Přijmeme servisního technika
Naše společnost přijme servisního technika, jehož náplní práce bude servis/oprava drtících a třídících jednotek.
20. srpen 2014
Veletrh Steinexpo 2014
Vážení obchodní přátelé, srdečně vás zveme na demonstrační veletrh stavebních strojů Steinexpo 2014, který se koná ve dnech 3. 9. – 6. 9. 2014 v Německu v těsné blízkosti Nieder-Ofleiden. Veletrh probíhá přímo v čedičovém kamenolomu a je zaměřen zejména na drtící a třídící technologii.
27. květen 2014
Veletrh EXPO Mokrá 2014
Vážení obchodní přátelé, srdečně vás zveme na 10. Mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2014.
27. květen 2014
Použitý EXTEC 5000
Nabízíme k prodeji second-handový (použitý) mobilní třídič EXTEC 5000.
10. leden 2014
Nový mobilní odrazový drtič SANDVIK QI341
Dovolujeme si vás informovat o představení nového mobilního odrazového drtiče SANDVIK QI341 s revoluční technologií Prisec.