česky slovensky
Společnost Sandrock je autorizovaným zástupcem
Sandvik Mining and Construction v oblasti drtící a třídící techniky
Sandvik pro Českou republiku a Slovensko.
Úvodní stránka | Certifikace | Drtiče a třídiče | Servis | Reference | Kontakt

Třídící síta

Třídící média Sandvik snižující hlučnost jsou zesílená, vyrobena z vysoce oěruvzdorné gumy či polyuretanu a jsou vhodná jak pro suché tak i mokré aplikace. Jsou k dispozici v provedení: napínaná, přednapjatá, modulová, samonosná a dále v různých tloušťkách, tvarech ok, velikostech a mohou být na přání přizpůsobena specifickým aplikacím třídění. Třídící média Sandvik jsou optimalizovaná ke splnění náročných požadavků na efektivitu třídění a především dlouhou životnost sít.

Modulová třídící média

Modulová třídící média
Modulová třídící média Sandvik se vyznačují velmi jednoduchou manipulací a vynikající flexibilitou ke splnění spacifických požadavků třídění. Mohou být na třídící ploše instalována v jedné rovině, kaskádovitě, k dispozici je široká škála okatostí v rozdílných třídících plochách a především jsou velmi jednoduše individuelně instalovatelná.

Přehled modelů třídících sít

model typ popis
WM6000 & WM7000H Gumový třídící modulGumová modulová třídící média vhodná pro jemné až středně těžké třídění převážně v suchých aplikacích.
WM7000 PU třídící modulPolyuretanová modulová třídící média vhodná pro jemné až středně těžké třídění převážně v mokrých aplikacích.
WM4000 & WM5000 Třídící modul zabraňující zalepování materiálModulová třídící média vyrobena z měkké gumy. Tato síta jsou vhodná pro jemné třídění v náročných podmínkách.

Napínaná síta

Napínaná síta
Sandvik gumová či polyuretanová síta jsou vyrobena i přizpůsobena každé individuální aplikaci. Síta jsou k dispozici v široké řadě tlouštěk, okatostí, délek, šířek a tvaru ok.

Přehled modelů napínaných sít

model typ popis
WX8500Napínaná gumová nebo polyuretanová síta.Napínaná gumová nebo polyuretanová síta vhodná k třídění jemných až hrubých materiálů v suché či mokré aplikaci.
Příslušenství
WA6000Středová upínací lištaStředová upínací lišta udržuje napjatá, přednapjatá nebo samonosná síta ve správné pozici na třídiči.
WA6000Profilová gumaProfilová guma je instalována na příčníky třídiče. Chrání právě tyto příčníky a zároveň síto.

Samonosná síta

Samonosná síta
Samonosná gumová síta Sandvik jsou určena pro těžké (primární) a středně těžké třídění materiálů a jsou vyráběna přesně na mírů dle velikosti třídiče. Tato síta jsou vyztužena ocelovými profily a jsou k dispozici v široké škále tloušťěk, velikosti ok, délek, šířek a tvaru ok.

Přehled modelů samonosných sít

model typ popis
WS6000Plochý samonosný panel.Plochý samonosný gumový panel primárně určen pro těžké až středně težké třídění.
WS6000HSamonosný panel s profilem.Samonosný gumový panel s vystouplým profilem určen pro těžké až středně těžké třídění.
Příslušenství
WA6000Středová upínací lištaStředová upínací lišta udržuje napjatá, přednapjatá nebo samonosná síta ve správné pozici na třídiči.
WA6000Boční upínací lištaBoční upínací lišta udržuje samonosná a přednapjatá síta ve správné pozici na třídiči.
Novinky
28. srpen 2015
Nový mobilní třídič SANDVIK QA335
Představujeme nový mobilní dvouplošný třídič SANDVIK QA335 s patentovaným systémem DOUBLESCREEN.
28. srpen 2015
Přijmeme servisního technika
Naše společnost přijme servisního technika, jehož náplní práce bude servis/oprava drtících a třídících jednotek.
20. srpen 2014
Veletrh Steinexpo 2014
Vážení obchodní přátelé, srdečně vás zveme na demonstrační veletrh stavebních strojů Steinexpo 2014, který se koná ve dnech 3. 9. – 6. 9. 2014 v Německu v těsné blízkosti Nieder-Ofleiden. Veletrh probíhá přímo v čedičovém kamenolomu a je zaměřen zejména na drtící a třídící technologii.
27. květen 2014
Veletrh EXPO Mokrá 2014
Vážení obchodní přátelé, srdečně vás zveme na 10. Mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2014.
27. květen 2014
Použitý EXTEC 5000
Nabízíme k prodeji second-handový (použitý) mobilní třídič EXTEC 5000.
10. leden 2014
Nový mobilní odrazový drtič SANDVIK QI341
Dovolujeme si vás informovat o představení nového mobilního odrazového drtiče SANDVIK QI341 s revoluční technologií Prisec.