česky slovensky
Společnost Sandrock je autorizovaným zástupcem
Sandvik Mining and Construction v oblasti drtící a třídící techniky
Sandvik pro Českou republiku a Slovensko.
Úvodní stránka | Certifikace | Drtiče a třídiče | Servis | Reference | Kontakt

Protiprachová ochrana

Sandvik vyvinul nové a inovativní řešení ke zlepšení pracovního prostředí. Protiprachové produkty Sandvik pomáhají redukovat prachové emise na minimum. Pracovní prostředi je tím vemi zlepšeno, je dosaženo prodloužení životnosti strojního zařízení a jsou dramaticky zminimalizovány náklady na údržbu a čištění.

Protiprašná ochrana

Protiprachová ochrana
Teleskopický skluz Sandvik redukuje hlučnost a minimalizuje roznášení prachu a drobných částic do okolí. Počet kónusových segmentů vytváří skluz a podtlak uvnitř skluzu zamezuje únik prachu ze skluzu. Teleskopický skluz redukuje výrobní náklady, náklady na údržbu, minimalizuje ztráty materiálu a je vyroben z vysoce otěruvzdorných polyuretanových segmentů, což prodlužuje servisní intetvaly. Teleskopický skluz má širokou škálu využití jako například kamenoprůmysl, nakládání lodí, nakládání s uhlím, s hnojivy atd.
Model: Telescopic Chute
Novinky
28. srpen 2015
Nový mobilní třídič SANDVIK QA335
Představujeme nový mobilní dvouplošný třídič SANDVIK QA335 s patentovaným systémem DOUBLESCREEN.
28. srpen 2015
Přijmeme servisního technika
Naše společnost přijme servisního technika, jehož náplní práce bude servis/oprava drtících a třídících jednotek.
20. srpen 2014
Veletrh Steinexpo 2014
Vážení obchodní přátelé, srdečně vás zveme na demonstrační veletrh stavebních strojů Steinexpo 2014, který se koná ve dnech 3. 9. – 6. 9. 2014 v Německu v těsné blízkosti Nieder-Ofleiden. Veletrh probíhá přímo v čedičovém kamenolomu a je zaměřen zejména na drtící a třídící technologii.
27. květen 2014
Veletrh EXPO Mokrá 2014
Vážení obchodní přátelé, srdečně vás zveme na 10. Mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2014.
27. květen 2014
Použitý EXTEC 5000
Nabízíme k prodeji second-handový (použitý) mobilní třídič EXTEC 5000.
10. leden 2014
Nový mobilní odrazový drtič SANDVIK QI341
Dovolujeme si vás informovat o představení nového mobilního odrazového drtiče SANDVIK QI341 s revoluční technologií Prisec.